Jak se píše panelákem?

21. srpna 2016 v 21:06 | Alice |  Náhodné Blejdy
Touto otázkou se opět zabývám delší dobu.
A tak jsem vytvořila anketu, ve které jsem jako možnosti hlasování dala dvě nejpravděpodobnější odpovědi na tuto otázku, které byly vyzkoumány mnou a mým týmem Blejdovědců, co žijí v krabičkách od čaje a říkají si Kolohnáti.
Vědci, co žijí v krabičkách od zeleného čaje (jinak zvaní Citronoví Kolohnáti) lobbovali za odpověď čistě fyzikální - jejich tým zjistil, že "Jablko nepadá daleko od letadla."
Já jsem byla opravdu ohromena, protože mi to připadalo jako opravdový průlom v našem pátrání.
Nicméně, o něco početnější tým z krabiček od ovocného čaje (Poštovní Kolohnáti) si řekl, že na to půjde filosoficky.
Což v jejich případě znamená, že se při každé pauze na oběd vytratili ven z laboratoře a šli čuchat ke kytičkám, protože je to prý naplňovalo moudrostí a elánem do dalšího bádání. Byl to docela zajímavý pohled, koukat se na dvacet vědců v pláštících, jak se sklánějí k různobarevným rostlinkám a nasávají jejich pyl.
A věřte, nebo ne - i tento tým se po nějakém čase dohrabal jistého pokroku. Poštovní Kolohnáti se nakonec vytasili s hypotézou, že se panelákem píše stejně, jako když je máslo v pračce. - Z čehož jsem nebyla moc nadšená a čekala jsem trochu víc, když vezmu v potaz, kolik při tom vyčuchali kytiček.
A pak tu byl tým vědců, který bych nejradši ani nejmenovala, protože tento výzkumný tým mi opravdu často zvedal mandle. Hrašokašoví Kolohnáti neudělali skoro nic za celou dobu. Jen tak si seděli v kanceláři, hráli vrchcáby a na práci kašlali. V týmu byl jeden podivínský vědec, který, pokud nebyl přivázaný k židli, kradl práci ostatních laborantů a vydával ji za svou. Což nás všechny velice štvalo, tak jsme ho i s jedním děravým ubrusem vyhodili ven.
Hrašokašoví Kolohnáti poté přišli s odpovědí, že se panelákem píše úplně stejně, jako rodinným domem - což je naprostý nesmysl, když vezmete v potaz, že panelák i rodinný dům jsou dvě naprosto odlišná tělesa. Tak jsem se "Hrašokašáků" už radši na nic neptala a nechala je hrát ty jejich vrchcáby.
Nu, pak tu byl ještě můj tým... Tedy, pokud se velmi početná skupina jednoho člověka dá počítat jako tým. Na tom nesejde.
I já jsem se velmi snažila dobrat se nějakého rozumného výsledku, což bylo těžší, než jsem kdy předpokládala. Tak jsem tedy bádala, co mi síly stačily.
Když jsem si pohrávala s propiskou a upíjela kávu, zjistila jsem zajímavou věc - tedy, že jsem ještě nikdy neviděla medvěda vypadnout z okna Nu, začala jsem to ověřovat vědecky. Po čtyřhodinovém bádání, které sestávalo ze sledování kompilací roztomilých kočiček na YouTube a dalšího, velmi inteligentního ničeho, jsem dospěla k názoru, že by odpověď "Medvěd spadl z okna" mohla být nakonec ta správná.
Sbalila jsem tedy své spisy s poznámkami do svého kufříku a svolala poradu, protože jsem byla poslední, kdo měl dokončit nějakou práci.
Začala žhavá diskuse, čí teorie je ta správná. Citronoví Kolohnáti odmítali přiznat, že ve svých výpočtech udělali chybu. Až když jsme promrhali tři hodiny tím, že jsme každý jejich výpočet provedli znovu podle jejich pokynů, abychom jim ukázali, že jablko nepadá daleko nikoli od letadla, ale od postele. Citronoví Kolohnáti se všichni nehorázně nakrkli a řekli, že už s výzkumem nechtějí mít nic společného...
Hrašokašoví Kolohnáti chtěli jít hrát co nejdříve vrchcáby, tak řekli, že jejich teorie, která byla na houby, je na houby a odklidili se pryč.
Tak jsem zůstala jen já a Poštovní Kolohnáti, což bylo docela fajn, neboť se mi líbil jejich přístup.
Sepsali jsme naše teorie, dali je na web a čekali, až si jich někdo všimne.
Čekali jsme dlouho.
Až nakonec nějaký anonymní blejdovědec rozhodl, že teorie Poštovních Kolohnátů je lepší.

Tak to vidíte. Skupiny vědců jen pro vás mrhaly svým časem, aby zjistily, jak se píše panelákem.
Teď můžete umřít ve štěstí a klidu.

Pac a ponožku,
Blejdotvůrkyně.P.S. Měli jsme tu i jiný team vědců, který vyhrožoval, že na nás zavolá psychiatry a že oni jsou tu jediní normální lidé.
Což nás otravovalo při práci, tak jsme je zavřeli do sklepa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 26. srpna 2016 v 12:53 | Reagovat

To je super :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama